Oferta

Cennik

Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności… dlatego tak ważne jest dla nas bezpieczeństwo danych. Zarówno w dniu ślubu jak i przy archiwizacji danych korzystamy dodatkowych kart pamięci i zapasowych dysków HDD
i SSD.

FILM

3000 PLN
 • Filmowanie dronem w cenie! (Miejsce przygotowań Pary , kościół, sala weselna.)
 • Profesjonalny montaż audio&video
 • Długość filmu do wyboru: wersja „long” 60-90min wersja „short” 30-60min
 • Dedykowany pendrive materiały video Mp4 HD
 • Dźwięk zbierany rejestratorami zoom oraz BOYA Microport

FILM & ZDJĘCIA

NAJCHĘTNIEJ WYBIERANA PRZEZ KLIENTÓW
5000 PLN
 • Wszystko z pakietów 'FILM' I 'ZDJĘCIA'
 • Filmowanie ważnych momentów na dwie kamery
vip

ZDJĘCIA

3000 PLN
 • Foto reportaż ślubny: 300-400 zdjęć w wersji .jpg
 • Wszystkie zdjęcia poddawane korekcji barwnej w razie potrzeby również korekcji graficznej**
 • Plener w dniu ślubu w cenie (10 – 20 ujęć)
 • Dedykowany pendrive zdjęcia .jpg
 • Fotoksiążka A4 10 zdjęć 15×21, 50 zdjęć 10×15
mateusz asztemborski

Korzystamy z profesjonalnego sprzętu: DRON dji phantom 3 advanced, system stabilizujacy- Stabi Fly (kamizelka+ramię), rejestratory dźwięku Zoom, mikrof zew. RODE, dodatkowe oświetlenie (gdy jest taka potrzeba), statywy (stojące, naramienne), kółka pod statyw i inne…

Oferta

Nasza oferta

Oferta jaką mamy dla Was przygotowaną jest wyjątkowa. Profesjonalna jakość w przystępnej cenie to, to co nas wyróżnia… ale to nie wszystko. Każde wesele to nowa historia i nowe wyzwania. Wiemy, jak bardzo wyjątkowym dniem jest dzień ślubu. Sami przechodziliśmy to jakiś czas temu.

Sprzęt

Wzrok dla każdego jest bardzo ważnym zmysłem poznawczym. Dlatego zdecydowaliśmy się na pracę na flagowym sprzęcie Canona i Nikona. Dzięki temu zyskujemy jakość, która nadaje naszym filmom i zdjęciom wyjątkowy charakter.

Filmujemy na ziemi i w powietrzu.

Do urozmaicenia naszych filmów wykorzystujemy Drona. Ujęcia z lotu ptaka mają niepowtarzalny klimat i pozwalają spojrzeć z na wszystko z innej perspektywy. Wszystko to by spełnić Wasze oczekiwania.

Jakość i profesjonalizm

Dobry obraz to nie wszystko… ważny jest też dobry dźwięk. Dlatego nie wyobrażamy sobie pracy bez mikrofonów Roode czy rejestratorów dźwięku Zoom’a. Tym samym zmniejszamy do minimum efekt echa w koście czy pogłosu na Sali.

Podczas całego reportażu dajemy z siebie 110% – często wchodzimy jako goście, a wychodzimy jako dobrzy znajomi. Miła atmosfera to podstawa i klucz do dobrych ujęć. Myślę, że najważniejszą rzeczą jest fakt że robimy to co kochamy i realizujemy swoje pasje. Wiemy jakie ujęcia będą nam potrzebne podczas montażu i właśnie takich szukamy będąc z Wami. 

Film i zdjęcia ...

… muszą być wyjątkowe i ciekawe. Zależy nam na tym tak samo jak naszym Parom, z którymi mamy przyjemność pracować.  Posiadamy rzecz bezcenną czyli doświadczenie dzięki temu gdy jest taka potrzeba potrafimy szybko odnaleźć się w nowych warunkach i w każdej sytuacji.

 Staramy się być niewidoczni, nie narzucać się swoją obecnością a jednocześnie łapiemy naszymi obiektywami to co powinno zostać uchwycone. 

Szczegóły realizacji

Długość filmu zawsze ustalamy indywidualnie i nie wpływa to na cenę. Może to być krótki reportaż 30-60min lub wersja rozszerzona 60-90min. Druga opcja jest dobrym pomysłem gdy na weselu jest zespół, który oprócz świetnej gry robi wiele innych ciekawych rzeczy (animacje, tańce z gośćmi, zabawy itp.) 

Jeśli chodzi o zdjęcia to z całego dnia ślubu oddajemy na „czysto” 400-500 zdjęć w wersji elektronicznej. Oczywiście wszystkie robione są w raw’ach, a następnie w post produkcji „wywoływane” i poddawane korekcji barwnej w programie Adobe Lightroom… a gdy zajdzie taka potrzeba korzystamy również z możliwości „naprawy” jakichś niedoskonałości w Adobe Photoshop (czasami… nie wiedzieć czemu – Pan Młody potrafi się zestresować i wysypie go na twarzy w dniu ślubu… wtedy z pomocą przychodzi wspomniany wyżej program i na zdjęciach „zdejmujemy” z niego ten „stres”). Dla zachowania właściwej kolorystyki  pracujemy na sprzęcie Apple i monitorach Eizo.

Created by Jakub Asztemborski © 2020 wasze-wesele.com