Oferta

Polecane strony

Portal filmy-wesele.pl powstał, aby umożliwić przyszłym parom młodym wybór najlepszego kamerzysty na tę uroczystość. Serwis dysponuje bardzo dokładną bazą kamerzystów ślubnych z całego kraju. Jest to jedyny takiego rodzaju portal w Polsce.

Portal fotograf-wesele.pl istnieje od maja 2008 roku i dysponuje największą w Polsce bazą 2 500 fotografów ślubnych. Dzięki międzynarodowej wersji portalu fotograf-wesele.eu możliwy jest także wybór fotografa realizującego sesje zdjęciowe poza granicami Polski.

Projekt kamerzysta.pl powstał na wzór istniejącego już serwisu, należącego do Grupy Portali Weselnych – filmy-wesele.pl. Oba serwisy skupiają oferty kamerzystów.

Portal auta-wesele.pl prezentuje oferty najciekawszych podmiotów oferujących wynajem pojazdów ślubnych. Oprócz ofert wynajmu samochodów w serwisie znaleźć można firmy oferujące inne środki lokomocji.

Serwis lokale-wesele.pl oferuje bazę lokali, idealnych do zorganizowania przyjęcia weselnego. Z portalem współpracuje ponad 3 000 najlepszych lokali z całej Polski. Baza podzielona jest na cztery główne kategorie: Hotele, Restauracje, Domy weselne oraz Dwory i pałace.

Serwis wesele.com.pl – wcześniej www.firmy-wesele.pl to bezpłatna obszerna baza firm weselnych. Jest to idealne miejsce na reklamę dla każdej firmy ślubnej. Celem serwisu wesele.com.pl jest zebranie jak największej ilości materiałów oraz informacji dotyczących ślubu i wesela.

Serwis weselne.pl to pierwsza w Polsce baza lokali organizujących przyjęcia weselne oparta na systemie prowizyjnym. Lokale nie ponoszą stałych opłat abonamentowych, pobierana jest tylko prowizja naliczana wyłącznie za zrealizowane zlecenia (wynajęcie sali).

Portal suknie-wesele.pl, to najlepsze miejsce do znalezienia idealnej sukni ślubnej. Serwis umożliwia zaprezentowanie ogłoszeń zarówno przez osoby indywidualne jak i salony ślubne oraz umożliwia dodawanie i przeglądanie ofert sprzedaży sukni ślubnych.

Portal porady-wesele.pl oferuje szereg porad dotyczących przygotowań ślubnych. Porady są czytelne i przydatne na każdym etapie organizacji uroczystości weselnych.

Serwis galeria-wesele.pl umożliwia młodym parom zakładanie stron ślubnych, dotyczących organizacji przed ślubem i zamieszczenia zdjęć po uroczystości. Ciekawa grafika i łatwa obsługa gwarantuje szybkie utworzenie atrakcyjnej strony ślubnej.

Bezpłatny serwis dla weselnych podmiotów muzycznych, takich jak: zespoły, kapele, dj’e, wodzireje itp. Portal skupia największą liczbę takich podmiotów, dzięki czemu ułatwia wybór przyszłej parze młodej.

Serwis fotografia-ślubna.pl, to innowacyjny i oryginalny pomysł na połączenie wszystkich fotografów. Portal pozwala na szukanie ofert według miejscowości, dzięki czemu zawsze znajdziecie fotografa ze swojego miasta, który uwieczni najważniejszy dzień w waszym życiu.

Portal piosenkinawesele.pl, to jeden z nielicznych serwisów w Polsce, na którym można znaleźć tylko utwory i propozycje utworów weselnych, a także biografie zespołów i osób je wykonujących.

Forum ślubne, które jest pomocne wielu parom młodym. Poruszane są tu tematy związane z organizacją ślubów i wesel, można znaleźć praktyczną pomoc i wiele porad.