Poznaj nas

O nas

Zarówno fotografia ślubna jak i wideofilmowanie to nasza miłość… a kiedy kochasz to co robisz możesz spodziewać się dobrych efektów. Profesjonalne podejście, profesjonalna praca na profesjonalnym sprzęcie to, to co nas wyróżnia.

Lata lecą, doświadczenia coraz więc… a my dalej młodzi i ambitni. Posiadamy już kilkunastoletnie doświadczenie, a naszymi realizacjami uszczęśliwiliśmy już trzy cyfrową liczbę Par Młodych.

Zdjęcia ślubne na przestrzeni lat zmieniały się technologicznie. Zmieniło się wiele. My też nie stoimy w miejscu. Zarówno jeśli chodzi o sprzęt jaki nasz warsztat i umiejętności. Cały czas się doskonalimy. Może jesteśmy bardzo ambitni, może po prostu to lubimy… a może jedno i drugie.

To naprawdę duży komfort kiedy praca daje nam satysfakcję i możemy się w niej spełniać.

Efekt takiej pracy cieszy zarówno tych, dla których pracujemy jak i nas samych. Piszemy Waszą historię nie piórem, a naszymi obiektywami. Historię, która jest równie prawdziwa jak pasja z jaką podchodzimy do każdego nowego rozdziału, który nią piszemy…

To co nas wyróżnia to przede wszystkim chęć sprawienia jak największej przyjemności oglądającym. Teledyski ślubne to najczęściej oglądane materiały zarówno przez Pary Młode jak i ich gości. Dlatego muszą zachwycać wszystkich.

To Wasze Wesele

Święto Młodej Pary, jeden z najwspanialszych dni w ich życiu.

Naszym zadaniem jest by zdjęcia weselne za każdym razem kiedy będziecie do nich wracać wywoływały pozytywne emocje.
Nic tak nas nie cieszy jak podziękowania od naszych Par, już po obejrzeniu filmu i zdjęć… wtedy wiemy że nasza praca ma sens.

Posiadamy uprawniania świadczące o przygotowaniu do fotografowania i filmowania w czasie celebracji liturgicznej!  (dokument wymagany przez księży do udzielenia zgody na pracę kamerzysty lub fotografa podczas Ceremonii Zaślubin) oraz państwową licencję pilota bezzałogowych statków powietrznych. Co pozwala nam na wykonywanie lotów komercyjnych i wykorzystywanie w naszej pracy ujęć z Drona.

Created by Jakub Asztemborski © 2020 wasze-wesele.com